top of page

Na Wynos

Pyszne Domowe Posiłki

Dostępne również na wynos

PUSZCZA MARZEŃ Logo.png

Nasza kuchnia oprócz serwowania posiłków na miejscu dla naszych Gości, przygotowuje również potrawy na wynos. Jeśli odpoczywacie na innym polu namiotowym jesteście przejazdem i chcecie zjeść coś smacznego i świeżego, to dzwońcie do nas. Każdego dnia możecie zakupić śniadanie, obiad, czy kolację. Zjeść ją na miejscu, albo zabrać ze sobą. ​

Jadłospis jest zróżnicowany. Staramy się na każdy dzień tygodnia oferować Wam inne zestawy. Jednym razem będą to kartacze z własnych ziemniaków i wyśmienitego krojonego mięsa, innym zaś soczewiaki, domowe drożdżówki czy babka ziemniaczana. Nie brakuje również zup. Barszcz czerwony, rosół, chłodnik litewski i wiele innych. 

PUSZCZA MARZEŃ - OFERUJE

Mamy zaszczyt zaprezentować Wam nową ofertę naszych domowych produktów od Puszczy Marzeń. Każdego dnia nasi Goście mogą zajadać się tymi przysmakami, a Wy? Od teraz też. Dzięki przygotowanym posiłkom na wynos, możecie wypoczywając w innym miejscu cieszyć niesamowitym smakiem Podlasia we własnym gronie. Niżej możesz dokładnie poznać ofertę "NA WYNOS". Wystarczy zadzwonić, zamówić i smakować!

Potrawy na Wynos Plakat 1.jpg

NA WYNOS MOŻESZ ZAMÓWIĆ

Zamawiając pamiętajcie o tym, że zawsze obowiązuje minimalna ilość zamówienia dla danej potrawy. Ceny zależą od zamówionej ilości, a więc w trakcie rozmowy bądźcie przygotowani, by podać potrzebną ilość. Otrzymacie również informację o aktualnej cenie. Zamówienia są przyjmowane tylko telefonicznie pod numerem: + 48 694 191 268

Kartacze 2.jpg

KARTACZE

One muszą być pierwsze. Przygotowujemy je dla Was tylko z wyhodowanych w Gospodarstwie ziemniaków. Dodatkowo mięso jest zawsze świeże i krojone tuż przed ulepieniem kartaczy. Dzięki temu macie pewność, że trafiają do Was w swojej najlepszej postaci. 

Kiszka Ziemniaczana 1.jpg

KISZKA ZIEMNIACZANA

Odwiedzając Podlasie nie tylko warto spróbować kartaczy, ale również kiszki ziemniaczanej. To tradycyjna potrawa. Farsz z tartych ziemniaków, delikatnie zarumienionej cebulki i boczku. Całość zapiekana w wieprzowym jelicie to zdecydowanie najpopularniejszy przysmak Podlasia. W Puszczy Marzeń skosztować możesz tego specjału. Czekamy na Twoje zamówienie.

Babka Ziemniaczana 1.jpg

BABKA ZIEMNIACZANA

Trzecie podejście do potrawy zawierającej tarte ziemniaczaną. Występuje w wielu wariantach. U nas możesz skosztować wersji z pachnącym boczkiem, zasmażaną kiełbasą własnej produkcji i cebulką. Plus cały zestaw przypraw - pieprz, sól, majeranek, a nawet dodatek zdrowego czosnku. Spróbujesz? Potężna porcja czeka na Ciebie.

bottom of page